Aktualitet

Rama pranon takimin me opozitën parlamentare, ja kur do të mbahet

               Publikuar në : 14:58 - 07/07/20 liberale

Kryeministri Edi Rama ka pranuar takimin me opozitën parlamentare sa i përket reformës zgjedhore.

Sipas televizioneve informative, takimi do të mbahet nesër në orën 19:00 në Kuvend.

Kujtojmë që ky është takimi i dytë i kryeministrit me opozitën e re, ndërsa ka ardhur me kërkesë të deputetëve Murrizi dhe Stojku. /Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back