Aktualitet

Rama nxjerr videon dhe jep sqarime për pagën e luftës

               Publikuar në : 14:53 - 13/06/20 liberale

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas takimeve që kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha zhvilloi në disa biznese në Vlorë.

“Teatri vazhdon…🤥
Të qash se s’qesh dot…🎭”, shkruan Rama, ndërsa ka publikuar një video, ku thotë se personi që shfaqet duke takuar Bashën, i ka marrë pagat e luftës për punonjësit e tij. /Gazeta Liberale

Vazhdon teatri…🤥 Të qash se s'qesh dot…🎭

Gepostet von Edi Rama am Samstag, 13. Juni 2020

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back