Aktualitet

Rama nxjerr videon dhe jep sqarime për pagën e luftës

Shkruar nga Liberale
Rama nxjerr videon dhe jep sqarime për pagën e luftës

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas takimeve që kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha zhvilloi në disa biznese në Vlorë.

“Teatri vazhdon…?

Të qash se s’qesh dot…?”, shkruan Rama, ndërsa ka publikuar një video, ku thotë se personi që shfaqet duke takuar Bashën, i ka marrë pagat e luftës për punonjësit e tij. /Gazeta Liberale

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/619715468644725

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH