Aktualitet

Rama nxjerr fotot nga brenda spitalit COVID 4: Është gati me gjithçka

Shkruar nga Liberale
Rama nxjerr fotot nga brenda spitalit COVID 4: Është gati me

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga brenda spitalit COVID 4 për të cilin thotë se është gati me gjithçka duhet në vijën e zjarrit. Rama thekson se në këtë luftë ku qeveria nuk do të lërë asgjë mangët, fitohet vetëm duke bërë secili të vetën.

“MIRËMËNGJES ?

Spitali Covid4 është gati me gjithçka duhet në vijën e zjarrit, por ju lutem kujdesuni për veten e të tjerët, sepse kjo luftë ku ne s’do të lemë asgjë mangët, deri në fund, fitohet vetëm duke bërë secili të vetën?

#GjithçkaPërShëndetin

#MASKA?

#DISTANCA↔️

#HIGJIENA?

dhe mbi të gjitha, të shmangim çdo dalje nga shtëpia që nuk është e domosdoshme..”, shkruan Rama.

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1171791,1171792,1171793,1171794,1171795,1171796,1171797,1171798"]

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH