Aktualitet

Rama nxjerr foton me dorën në qafë me Albin Kurtin

               Publikuar në : 22:31 - 10/06/21 liberale

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto nga takimi i sotëm me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti.

Ndonëse është me rezerva marrëdhënia mes kryeministrit Rama dhe Kurtit, duket se me këtë foto, kreu i qeverisë shqiptare ka hequr çdo dyshim.

Ai shfaqet në foton e postuar në Instagram me dorën në qafë tek homologu i tij Kurti, teksa vendos flamujt e dy vendeve Shqipërisë dhe Kosovës.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back