Aktualitet

Rama: Nga e hëna, shteti vjen te ti me një klik

Shkruar nga Liberale

Kryeministri Edi Rama, duke iu referuar shërbimit online të disa dokumenteve thotë se nga e hëna nuk do ketë asnjë orar apo radhë.

“??Nga e hëna asnjë orar, asnjë radhë, asnjë hap drejt një zyre shteti, po një klik tek e-albania dhe shteti vjen tek ti me dokumentin e kërkuar?

#RevolucioniDigjital????”, shkruan Rama.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH