Showbiz

Rama në Bruksel, çorapet dhe kollarja e kuqe i kompletojnë ‘veshjen patriotike’

Shkruar nga Liberale

Pas çeljes së negociatave në Bruksel, takimeve dhe konferencës së gjatë për shtyp, si dhe një dite të ngarkuar e lodhshme, kryeministri Edi Rama është ulur në shkallët e godinës së zyrave të Komisionit Europian.

Ndoshta për pak çlodhje.

“Foto e Ditës”, e ka përshkruar Rama foton e publikuar prej vetë atij, në rrjetet sociale.

E veçanta e veshjes së Ramës janë ngjyrat kuqezi. Veç kollares, bien në sy edhe çorapet e kuqe.

/Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH