Aktualitet

Rama ndërpret votimin, mbledh fletët e grisura nga opozita

Shkruar nga Liberale
Rama ndërpret votimin, mbledh fletët e grisura nga opozita

Kryeministri Edi Rama, teksa u nis për të votuar për kryetaren e re të Kuvendit, ndaloi dhe mblodhi fillimisht të gjitha fletët e votimit të grisura të opozitës.

Rama i futi në një një qese dhe ua dha anëtarëve të komisionit duke ndërprerë për disa sekonda procesin e votimit

Kjo lëvizje krijoi pakënaqësi në radhët e opozitës, të cilët pretenduan se me këtë lëvizje Rama po pengonte procesin.

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1214147,1214150,1214148,1214149,1214144,1214143"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH