Aktualitet

Rama: Na sill 1 gotë raki. Bejtja: Shih ndonjë Netflix se…

Shkruar nga Liberale
Rama: Na sill 1 gotë raki. Bejtja: Shih ndonjë Netflix se…

Gazetari Andi Bejtja sfidoi live kryeministrin Edi Rama me një sondazh. Ai kërkoi që të hapej një sondazh, nëse duhet që kryeministri Edi Rama të jepte dorëheqjen si Zoran Zaev. Kaq mjaftoi sa dhe mes tyre të shkëmbeheshin batuta.

***

Andi Bejtja: Bëni një sondazh, a duhet të japë dorëheqjen kryeministri si Zaevi kaq. Bëje këtë dhe flasim… O iki unë nga zanati o ikën ti!

Edi Rama: Na bjerë dhe një gotë raki këtu dhe ndonjë qepë të njomë

Andi Bejtja: Jo mo se ja ke marrë dorën…

Edi Rama: Ndonjë qepë të njomë për Bejten

Andi Bejtja: Po shih ndonjë Netflix se ngele me termat e realizmit socialist o dreq

Edi Rama: Kjo është bisedë serioze

Andi Bejtja: Shih ndonjë Netflix se ngele Sami Ameni, rakia..Hape mo sondazhin…/ Opinion.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH