Aktualitet

Rama: Mos na tundoni për Reformën, një fije e ndan nga grisja

Shkruar nga Liberale
Rama: Mos na tundoni për Reformën, një fije e ndan nga grisja

Nga foltorja e Kuvendit, kryeministri Edi Rama paralajmëroi opozitën duke thënë se një fije peri e ndan marrëveshjen për Reformën Zgjedhore

"Një fije peri e ndan realizimin e kësaj marrëveshje nga grisja e kësaj marrëveshje dhe këtë fije peri duhet ta mbajë mirë Lulzim Basha bashkë me Peço Vasilin dhe të gjithë ata se nuk ia u kemi për borxh që të na sulmojnë çdo ditë", tha Rama. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH