Aktualitet

Rama mbledh në selinë rozë drejtuesit politikë të qarqeve

               Publikuar në : 18:28 - 27/10/21 liberale

Kryeministri Edi Rama pritet të mbledhë sot drejtuesit politik të PS-së të 12 qarqeve të vendit në selinë rozë

Mësohet se në mbledhje do të diskutohet ecuria e analizës post zgjedhore si dhe procesi i anëtarësimit të të rinjve në PS.

Po ashtu një tjetër çështje për t’u diskutuar është edhe faza e ristrukturimit të PS-së për t’u përgatitur për sfidat e ardhshme zgjedhore.

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back