Aktualitet

Rama mbledh në selinë rozë drejtuesit politikë të qarqeve

Shkruar nga Liberale
Rama mbledh në selinë rozë drejtuesit politikë të

Kryeministri Edi Rama pritet të mbledhë sot drejtuesit politik të PS-së të 12 qarqeve të vendit në selinë rozë

Mësohet se në mbledhje do të diskutohet ecuria e analizës post zgjedhore si dhe procesi i anëtarësimit të të rinjve në PS.

Po ashtu një tjetër çështje për t’u diskutuar është edhe faza e ristrukturimit të PS-së për t’u përgatitur për sfidat e ardhshme zgjedhore.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH