Aktualitet

Rama mbledh drejtuesit politikë të PS në qarqe

Shkruar nga Liberale
Rama mbledh drejtuesit politikë të PS në qarqe

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot drejtuesit politikë të PS në qarqe në selinë rozë.

Rama më 9 shtator i dha detyra drejtuesve politikë, një prej tyre ishte paraqitja e raporteve mbi problematikat që hasinë në qarqe, qeverisjet e tyre si dhe ecuria e fushatës për zgjedhjet e 2021.

Kjo është mbledhja e 2-të e Ramës me drejtuesit politikë të qarqeve teksa PS tashmë ka shpallur objektivat, mandat të tretë me 800 mijë vota që përkthehen në 74 deputetë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH