Aktualitet

Rama: Kantierët e ndërtimit në këto zona fillojnë punën me pikatore

               Publikuar në : 10:58 - 02/04/20 liberale

Kantierët e ndërtimit në zonat rurale sot kanë nisur punën. Lajmin e ka dhënë kryeministri i vendit Edi Rama.

Ai thotë gjithashtu se duhet të bëhet durim deri në hapjen e plotë të ekonomisë, me qëllim që të mos kemi humbje të vendeve të punës.

STATUSI I PLOTË

KANTIERET RIFILLOJNË ME PIKATORE NË ZONAT RURALE TË ELBASANIT, LUSHNJËS, SHKODRËS, KONISPOL, BORSH, FUSHË-KRUJË, FIER, DUKE GARANTUAR RREGULLIN E DISTANCËS SË SIGURTË PËR PUNONJËSIT

EKONOMIA E LUFTËS DO TË VIHET ME HAPA SHUMË TË MATUR NË LËVIZJE, PËR TË GARANTUAR SA MË SHUMË VENDE PUNE NËN BOMBARDIM DHE FRYMËMARRJEN JETIKE NË SHTËPINË TONË TË PËRBASHKËT

DO TË VAZHDOJMË TË MBROHEMI SHUMË FORT, DUKE ORGANIZUAR KUNDËRSULME NË PIKA NEVRALGJIKE PËR TË SIGURUAR RRUGËT E FRYMËMARRJES NË MUAJT E ARDHSHËM

DURIM DHE BESIM, SI NJË TRUP I VETËM🇦🇱 /Gazeta Liberale

🟢 KANTIERET RIFILLOJNË ME PIKATORE NË ZONAT RURALE TË ELBASANIT, LUSHNJËS, SHKODRËS, KONISPOL, BORSH, FUSHË-KRUJË, FIER,…

Gepostet von Edi Rama am Donnerstag, 2. April 2020

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back