Aktualitet

Rama i përgjigjet Bashës për inceneratorët: Lulzim, ka qenë PD dhe…

               Publikuar në : 13:28 - 22/10/20 liberale

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në lidhje me inceneratorët.

“Po Lulzim ka qenë PD dhe e tërë politika e vjetër e mbledhur në formë malesh me plehra në mes të Tiranës, Elbasanit,Fierit e kudo, ku falë impianteve moderne që do të vazhdojmë të ndërtojmë, do mund të mblidhen njerëzit e të gjitha moshave për parqet e për aktivitete gjithëfarë!”, shkruan Rama në Twitter. /Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back