Aktualitet

Rama i përgjigjet Bashës: Për çfarë transparence e ke fjalën Lulëzim

Shkruar nga Liberale
Rama i përgjigjet Bashës: Për çfarë transparence e ke

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur sërish liderit demokrat Lulzim Basha duke e siguruar se s’ka as negociata dhe as marrëveshje.

"Për çfarë transparence e ke fjalën Lulëzim, kur s’ka as marrëveshje, as negociata qysh se ka ndryshuar qeveria në Greqi, ndërkohë që as me qeverinë e mëparshme marrëveshja s’është arritur?!Ti do teatër vëlla që të zbavisësh ata që të vijnë në shfaqje, të kuptoj, lum ti medet ata!", shkruan Rama. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH