Aktualitet

Rama i drejtohet Metës: Vaksinat vijnë sot, fluturimet fillojnë nesër

Shkruar nga Liberale
Rama i drejtohet Metës: Vaksinat vijnë sot, fluturimet fillojnë

Kryeministri Edi Rama, duke ju drejtuar Presidentit Ilir Meta thotë se vaksinat vijnë sot dhe fluturimet rifillojnë normalisht nesër.

"Ilir kam një lajm të keq për ty: Vaksinat vijnë sot dhe fluturimet rifillojnë normalisht nesër! Plani yt me Saliun për bllokimin e vaksinimit e rikthimin e Rrunpallës në prag të zgjedhjeve dështoi! Dokrrat me reflektime e auditime, vazhdoji me Leshkon dhe Leskon në skutat e OFL!", shkruan Rama në Twitter. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH