Aktualitet

Ra në kontakt me rrymën elektrike, ndërron jetë 51-vjeçari

               Publikuar në : 15:39 - 03/08/21 liberale

Një 51-vjecar në Divjakë ka humbur pasi ra aksidentalisht në kontakt me rrymën elektrike.

Shtetasi Sh. Sh., 51 vjeç, ishte duke punuar në soletën e shtetasit Sh. A., kur ka rënë aksidentalisht në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back