Aktualitet

Qeveria e re, Rama krah ministrave, poston ‘foton e ditës’

               Publikuar në : 13:00 - 18/09/21 liberale

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me betimin e qeverisë së re, duke nxjerrë një foto nga kabineti i ri qeveritar.

Përmes një postimi në ‘Facebook’, kreu i qeverisë ka nxjerrë atë që e cilëson ‘foto e ditës’, ku shihet përkrah ministreve dhe ministrave të kabinetit të ri, për këtë mandat të 3 qeverisës.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back