Showbiz

"Qenke te shtëpia gruas", fansat kapin detajin te videoja e Luizit

Shkruar nga Liberale
Fituesi i Big Brother Vip 2, Luiz Ejlli publikoi dje një video ku falenderoi fansat për mbështetjen e madhe që i kanë dhënë gjatë rrugëtimit në Big Brother VIP dhe premtoi se do ja shpërblejë. Mirëpo fansat kanë kapur dhe një detaj tek video e Luizit. Prapa tij shihen disa piktura, që ndodhen në shtëpinë e Kiarës. Kaq është dashur që komentuesit të shprehen të lumtur që çifti është bashkë.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

     

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH