Aktualitet

Qëlloi gruan me thikë teksa flinte/ Familjarët “i sulen” shqiptarit

               Publikuar në : 10:56 - 03/08/21 liberale

Autori i krimit të rëndë në Greqi, Florand Shehu u sulmua nga familjarët e Anisa Shehut, që u vra mizorisht me thikë.

Teksa po dërgohej në gjykatë, të afërmit e 31-vjeçares u sulën drejt shqiptarit, duke e goditur me grushte, gurë dhe disa shishe uji.

Policia reagoi menjëherë duke e larguar autorin e vrasjes dhe ndaloi disa familjarë të viktimës.

Më herët u zbardh edhe rrëfimi i tij për vrasjen e gruas, duke treguar se si fillim e ka goditur me thikë në qafë kur ishte në gjumë.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back