Globi

Putin: Rusia ka shumë miq në Evropë, të tjerët mendojnë stereotipet e tyre të sjelljes

Shkruar nga Liberale
Putin: Rusia ka shumë miq në Evropë, të tjerët

Presidenti rus, Vladimir Putin thotë se ka miq në Evropë, edhe pse i gjithë Perëndimi i ka vendosur sanksione.

“Rusia ka shumë miq në Evropë, edhe në Francë, këtë e di personalisht. E di që njerëzit mendojnë si ne dhe përpiqen të mos u japin mundësinë të mendojnë. Të tjerët mendojnë për ta dhe imponojnë stereotipet e tyre të sjelljes".- thotë Putin.ru

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH