LIfe Style

Puthje lesbike pas divorcit, reagojnë ish bashkëshortët e vajzave

               Publikuar në : 13:34 - 13/08/19 LP

Fotot e këngëtares Miley Cyrus bënë bujë në mediat sociale, Pas ndarjes nga aktori Liam Hemsworth, Cyrus u fotografua duke u puthur në plazh me blogeren Kaitlynn Carter.

E ndërsa të gjithë prisnim ndonjë koment të Liam për këtë rast, aktori është tregua një chentëlmen i vërtetë, duke thènë se i uron shëndet dhe lumturi ish gruas së tij.

Përshëndetje të gjithëve. Thjesht një shënim i shpejtë për të thënë që Miley dhe unë kohët e fundit jemi ndarë dhe nuk i uroj asgjë tjetër përveçse shëndet dhe lumturi. Kjo është një çështje private dhe unë nuk kam bërë, dhe as do të bëj, ndonjë koment për ndonjë gazetar apo media. Çdo raportim që më atribuohet mua është i rremë. Paqe dhe dashuri”, shkruante Liam.

Ai që se ka kapërdirë lehtë këtë situatë, ka qenë ish-bashkëshorti i Carter, Brody Jenner.

“Vëmendje! Së shpejti, foto të miat dhe të Liam që ecim dorë për dore në plazh”, shkruante ai me ironi.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer fare Cyrus, e cila iu përgjigj me fjalët: “Ik merr një sy gjumë në kamion dhe qetësohu

Mesa duket vajzat janë shumë mirë me njëra-tjetrën dhe nuk duan të bezdisen nga ish bashkëshortët./Gazeta Liberale

9b4d0979a0f89abe8947d89448b18a37 17142998-7345275-image-m-334_1565485816140 17165610-7347095-image-a-19_1565562059030 66646589_537193023693924_7271278381701179435_n 68800715_2100427453592937_6127145507134831217_n 2019 Vanity Fair Oscar Party Hosted By Radhika Jones - Inside miley-cyrus-f86c Miley-Cyrus-Kaitlynn-Carter-Kissing-Italy-August-2019 miley-cyrus-kaitlynn-carter-split miley-cyrus-spotted-kissing-brody-jenners-ex-kaitlynn-carter-in-italy-see-the-pda-packed-pics rs_1024x759-190811142054-1024-brody-miley-kaitlynn-me-81119 rs_1024x759-190811192613-1024-miley-kaitlynn-kissing-italy-me-81119
<
>
(Visited 414 times, 1 visits today)

Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *