Aktualitet

Punëtori bie nga kati i 6-të i pallatit në Tiranë, ndërron jetë

Shkruar nga Liberale
Punëtori bie nga kati i 6-të i pallatit në Tiranë,

Pasditën e sotme, një punëtor ka rënë nga kati i 6-të i një pallati dhe ka ndërruar jetë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Kasem Shima”.

Personi që ka humbur jetën është 50-vjeçari Krenar Aliu, i cili ka rënë nga kati i 6-të i pallatit ku ka qenë duke punuar.

Njoftim

Më datë 10.05.2022, rreth orës 16:55, në rrugën “Kasem Shima”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga kati i gjashtë i një banese ku ishte duke punuar, shtetasi K. A., 50 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH