Aktualitet

Pukë/ Drejtuesi i motorit bie nga ura dhe humb jetën

Shkruar nga Liberale
Pukë/ Drejtuesi i motorit bie nga ura dhe humb jetën

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në fshatin Dedaj të Pukës.

Shtetasi me inicialet L.M., i cili po udhëtonte me një motor, ka rënë nga një urë këmbësorësh.

Sipas mediave, mësohet se aika gjetur vdekjen.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH