Showbiz

Publikohet videoja e pa transmetuar ndonjëherë e Oltës në dhomën e rrëfimit

Shkruar nga Liberale
Publikohet videoja e pa transmetuar ndonjëherë e Oltës në

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP, Olta Gixhari ka sqaruar videon e bërë virale në rrjete sociale ku e pyesin nëse është e kënaqur.

E ftuar në “Më Lër të Flas”, ajo shpjegoi situatën ndërsa në emision u shfaq një video e pa publikuar më parë. Olta: Janë keqkuptuar shumë, jam e bindur që vajzat dhe gratë që po na shikojnë e kanë kuptuar se për çfarë po flasim, unë thjesht bëra një botox në ballë. Ajo më thotë afrohu të të shoh ballin dhe unë afrohem dhe i them pas 2 javësh do shoh efektin, unë bëra një botox në mënyrë të fshehur sepse më ishte tekur që në atë program u plaka shumë dhe mu bë psikozë dhe thash nuk dua më të shtohen rrudhat dhe u thashë ju lutem të bëj një botox për ballin. Nëse më kërkoni të lëviz ballin, nuk, është bërë dru. Për ata që kanë menduar se ishte një bisedë për Kiarën, a je e kënaqur që nxorëm Kiarën.

Kujtojmë se Olta vendosi të dalë të shtunën nga shtëpia më e famshme në vendin tonë, duke lënë përgjysmë eksperiencën në Big Brother VIP.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH