Kronikë

"Psikopat, s'ke turp rreh babën", detaje nga arrestimi i gazetarit (drejtues i një portali) i cili dhunoi babain e tij!

Shkruar nga Liberale
"Psikopat, s'ke turp rreh babën", detaje nga arrestimi i

Robert Staka me babain e tij te dhunuar

Policia e Shkodrës njoftoi arrestimin e një 37 vjeçari që kishte ushtruar dhunë ndaj babait të tij. Në pranga ra shtetasi Robert Staka, drejtues i një portali.

Pas arrestimit të 37 vjeçarit, në rrjete sociale po qarkullon një video e një dite më parë ku 37 vjeçari debaton me policët, pasi babai i tij e kishte denoncuar për dhunë edhe pse kishte urdhër mbrojtje.

Në video të cilën e filmonte vetë gazetari, Robert Staka dëgjohen debate mes policëve, 37 vjeçarit, babait të 37 vjeçarit dhe një fqinji aty në lagje.

"Ske turp, rrah babën", dëgjohet ti thotë babai-37 vjeçarit ndër të tjera. Ndërsa edhe nga dokumentet e siguruara, rezulton se Angjelin Staka, babai i 37 vjeçari është i pajisur me urdhër mbrotjeje nga gjykata.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH