Showbiz

"Pse nuk shkove në dasmën e Arbër Hajdarit?" Ja si përgjigjet Balina Bodinaku

Shkruar nga Liberale
"Pse nuk shkove në dasmën e Arbër Hajdarit?" Ja si

Gjatë bisedës në studion e emisionit “Goca dhe Gra”, Balina Bodinaku u pyet se, pse nuk ishte e pranishme në dasmën e Arbër Hajdarit.

“Duhet pyetur Arbri”, u përgjigj Balina.

“E kemi ftuar, por ishte para dasme, pas dasme do ta ftojmë dhe do t’ia bëjmë pyetjen”, tha Fatma.

“Pyeteni”, tha Balina duke qeshur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH