Life Style

‘Pse gjithë ky suport ndaj Donaldit?’, ja si përgjigjet Arbana

               Publikuar në : 19:00 - 08/12/21 ro ot

Donaldi u surprizua spektaklin e mbrëmshëm nga vëllai i tij binjak. Pak ditë më parë edhe nga prindërit. Më herët ka takuar edhe Bora Zemanin. Kaq shumë supriza duket se i kanë rënë në sy publikut dhe një ndjekëse i ka shkruar Arbana Osmanit.

“Një pyetje: Futja e Romeos për t’i dhënë mesazh është? Përse u dashka gjithë ky suport ndaj tij, vendosni banorët në kushte të barabarta, sepse është i vetmi që ka marrë disa sinjale ose mesazhe…”, shkruan ndjekësja.

Mirëpo Arbana, i ka kthyer një përgjigje shkurt dhe prerë.

“Një përgjigje: Këtu nuk komentohet Big Brother”, shkruan moderatorja.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back