Aktualitet

PS mbledh Asamblenë Kombëtare më 26 Korrik

Shkruar nga Liberale
PS mbledh Asamblenë Kombëtare më 26 Korrik

Pasditen e 26 Korrikut, Partia Socialiste do të mbledhë Asamblenë Kombëtare.

Në këtë mbledhje mësohet se do të zhvillohet analiza e zgjedhjeve vendore të 14 Majit.

Në forumin e lartë vendimmarrës të socialistëve do të ketë një analizë edhe të punës së çdo ministrie, si dhe të strukturave organizative të partisë. Kryeministri Rama pritet të mbaje edhe fjalën kryesore në këtë takim, i cili shpesh ka pasur kritika ndaj organizatës socialiste që ai drejton.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH