Aktualitet

PS kërkon përjashtimin e Berishës, Bardhit, Nokës dhe 3 deputetëve të tjerë! Mblidhet sot Sekretariati i Etikës

Shkruar nga Liberale

Pas kaosit të krijuar në seancën plenare të së hënës, Partia Socialiste ka depozituar në Komisionin e Etikës kërkesën për përjashtimin e 6 deputetëve, mes tyre Sali Berishës dhe Gazment Bardhit.

PS kërkon përjashtimin me 10 ditë ndërsa Komisioni i Etikës do të mblidhet në orën 16:00.

Emrat e deputetëve që PS kërkon përjashtimin

Sali Berisha

Gazment Bardhi

Flamur Noka

Edi Paloka

Elda Hoti

Albana Vokshi

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH