Showbiz

Provat ditore të “DWTS”/ 'Ti e di shumë mirë sa e prekur…', çfarë e shqetëson Fifin?

Shkruar nga Liberale
Provat ditore të “DWTS”/ 'Ti e di shumë mirë sa

Provat ditore të “Dancing With The Stars” nuk kanë shkuar edhe aq mirë për Fifin dhe Gracianon.

Të dy kanë pasur pakënaqësi për mënyrën se si ka vijuar rrugëtimi i tyre në programin e kërcimit, më tepër për vlerësimet e jurisë.

Ndërkohë Fifi ka treguar sakrificat që ka bërë për kërcimin, duke iu përkushtuar shumë “DWTS”.

“Unë kam lënë djalin e sëmurë dhe jam përkushtuar 100% kërcimit”, u shpreh ajo.

Më pas Fifi ka theksuar pakënaqësitë për mënyrën se si Graciano ka nisur të komunikojë me të.

Biseda e tensionuar e zhvilluar mes tyre:

Graciano: A je ndjerë ndonjëherë e prekur e ofenduar, si reagon?

Fifi: Ti e di shumë mirë sa e prekur…

Graciano: A je ndjerë ndonjëherë që të japësh shpirtin për spektaklin dhe në fund fare të mos marrësh atë që do.

Fifi: E di si jam ndjerë në tetë javë Graciao… Unë kam anuluar minimalisht 18 koncerte, që ti e di shumë mirë. Për këtë arsye i jam dedikuar totalisht kërcimit. E kam lënë edhe fëmijën tim vetëm në shtëpi, e di që e kam pasur me temperaturë këtë javë. E kam lënë dhe i jam dedikuar 100% kësaj këtu. Nuk mund të më thuash mua e ke dytësore sepse fytyra ime nuk është dytësore.

Graciano: Unë kam përshtypjen se këtu nuk kuptohemi fare.

Fifi: Nuk po më pëlqen fare ky Graciano me thënë të drejtën.

Graciano: Po pse, mos po flas ndonjë gjë gabim kundrejt teje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH