Aktualitet

Protestuesit kërkojnë largimin e Ramës, hedhin flakadanë dhe tymuese

Shkruar nga Liberale
Protestuesit kërkojnë largimin e Ramës, hedhin flakadanë dhe

Opozita protestoi sot para Kuvendit, ndërkohë që në parlament po mbahej seanca plenare.

Mbështetës të opozitës, qytetarë dhe deputetë janë bërë bashkë teksa kanë kërkuar dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama.

Ndërkohë protestuesit kanë hedhur flakadanë e tymuese gjatë protestës.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH