Aktualitet

Protestuan kundër Ramës, policia shoqëron disa persona në Fier

Shkruar nga Liberale
Protestuan kundër Ramës, policia shoqëron disa persona në

Kryeministri Edi Rama ka shkuar sot në qytetin e Fierit, mirëpo disa mbështetës të Partisë Demokratike dhe naftëtarë janë grumbulluar në qendër të qytetit për të pritur me protesta.

Protestuesit e pritën kreun e qeverisë me thirrjet “Rama ik, Rama ik”.

Ndërkohë mësohet se ka ndërhyrë edhe policia e këtij qyteti, duke shoqëruar disa persona. /Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH