Aktualitet

Protesta e 11 Shkurtit, Blushi-qytetarëve: Ju keni fuqinë të largoni kryeministrin

Shkruar nga Liberale
Protesta e 11 Shkurtit, Blushi-qytetarëve: Ju keni fuqinë të

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë Tedi Blushi ka reaguar në lidhje me protestën e organizuar nga opozita që do të zhvillohet ditën e nesërme, 11 Shkurt.

Në një status në rrjetet sociale Blushi shkruan se 11 shkurti është dita kur populli duhet të thotë fjalën e tij.

11 shkurti është dita që populli të thotë fjalën e tij!

Është dita e bashkimit të shqiptarëve kundër së keqes, hajnisë, krimit, mjerimit dhe shpopullimit!

Ndryshimi i Madh po afron!”, shkruan Blushi bashkangjitur videos.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH