Life Style

Pritjes i vjen fundi! Marina dhe Getoari bëhen prindër

               Publikuar në : 18:22 - 24/11/21 liberale

Marina Vjollca, moderatorja e programit të humorit “Klanifornia” është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe Getoar Selimi janë bekuar me një vajzë. Nga mediat mësohet se moderatorja ka lindur në një spital privat.

Gjininë e fëmijës së saj Marina zbuloi më herët përmes një postimi në “Instagram”, ku krahas fotove të ëmbla, ajo i bëntë një dedikim “picirrukes” së saj.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back