Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Presion europian për Kodin

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Presion europian për Kodin

Tetë euro deputetë në një letër në adresë të kryeministrit Edi Rama, ata shprehen të tronditur nga deklarata e kreut të qeverisë shqiptare për të miratuar Kodin Zgjedhor pa pritur Venecian.

Këto dhe shumë të tjera rreth kësaj do t'i lexoni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH