Aktualitet

Presidenti publikon foton, zbuloni ku po e kalon fundjavën

               Publikuar në : 10:40 - 24/11/19 liberale

Presidenti Ilir Meta ka vendosur që në fundjavë të vizitojë Pogradecin, për të pushuar e për të lënë pas javën e ngarkuar plot aktivitete politike.

“Sa më kishte munguar Pogradeci! T’ia kaloni mirë dhe qetë të gjithë me familjet tuaja!“, shkruan në Facebook, presidenti i cili ka publikuar edhe një foto ku duket mjaft sportiv dhe pas tij duket pamja mbreslënëse që jep liqeni i Ohrit./Gazeta Liberale

 

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back