Aktualitet

Presidenca i përgjigjet Ramës: Pse ke frikë nga populli?

Shkruar nga Liberale
Presidenca i përgjigjet Ramës: Pse ke frikë nga populli?

Presidenca ka reaguar menjëherë pas kryeministrit Edi Rama. Në një postim në "Facebook", zëdhënësi i presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi shkruan se në Shqipëri kanë ndodhur dy referendume dhe se në të dyja herët ka fituar populli.

Reagimi nga Tedi Blushi

PSE KAQ FRIKË NGA POPULLI?

Në Shqipëri kanë ndodhur DY REFERENDUME dhe në të dyja herët ka fituar POPULLI.

Padyshim edhe REFERENDUMIN E TRETË DO TA FITOJË POPULLI.

Sepse në Republikën e Shqipërisë, SOVRANITETI I PËRKET POPULLIT dhe vetëm atij.

MOS KINI FRIKË NGA POPULLI! ?? /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH