Politikë

Prej 4 orësh merret në pyetje nga SPAK, Dorjan Duçka del i qeshur nga prokuroria

Shkruar nga Liberale
Prej 4 orësh merret në pyetje nga SPAK, Dorjan Duçka del i

Dorian Duçka, djali i hallës së Ilir Metës, pas 4 orësh ka dalë nga SPAK, nuk ka pranuar që të bëjë koment se per çfarë u mor në pyetje.

I pyetur në lidhje me çështjen e Mc Gonigal, Duçka tha se duhet të shkojnë që të pyesin DASH.

‘Shkoni dhe pyesni Departamentin e Amerikan në Shtetit’.- tha ai, ndërsa u buzëqeshi gazetarëve.

Ndërkohë i pyetur në lidhje me kallëzimin për aferën Cez-Dia.

Gazetarët: Për Cez-Dia?

Duçka: Jo

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH