Aktualitet

Prapë tërmet

Shkruar nga Liberale

Një tjetër tërmet është ndierë vetëm pak minuta më parë, duke shtuar panikun te qytetarët.

Sipas të dhënave të fundit që raportohen lëkundja ka qenë me magnitude 3.9 dhe me epiqendër në detin Adriatik. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH