Aktualitet

Prapë do bjerë borë, por ku?

Shkruar nga Liberale
Prapë do bjerë borë, por ku?

Kjo fundjavë do të karakterizohet nga reshje shiu dhe temperatura të ulëta, ndërsa në zonat malore reshjet do të bien në formë dëbore.

Gjatë mesditës dhe pasdites kushtet atmosferike do të përmirësohen gradualisht.

Temperaturat e ajrit mbeten të pandryshuara në mëngjes, por do të ulen në mesditë duke u luhatur nga -2°C deri në 15°C. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH