Showbiz

Pranoi të shkonte në kurorëzimin e Mbretit Charles, por Harry ka humbur vendin e nderit dhe familjen

Shkruar nga Liberale
Pranoi të shkonte në kurorëzimin e Mbretit Charles, por Harry ka

Dhjetë rreshta pas pjesës tjetër të familjes mbretërore do të ulet Princi Harry gjatë kurorëzimit të mbretit Charles.

Lajmi mund të zhgënjejë ata që menduan se do të shihnin fotot e princit me vëllain ose gruan e tij. Sipas Paul Burrell, nuk ka “asnjë shans” që Princi Harry të pajtohet me të afërmit e tij pas librit të tij “Reserve” dhe zbulimeve që ai bëri. Megjithatë, ndërsa është në Britani, ai mund të ketë shumë pak kohë për të folur me Mbretin Charles ose Princin William.

Princi Harry do të largohet menjëherë pas ceremonisë për të kapur ditëlindjen e djalit të tij Archie dhe udhëtimi i tij mund të zgjasë deri në 24 orë. Opsioni për t'u ulur në sediljet e pasme mund të jetë i dobishëm për të, pasi ai do të jetë në gjendje të bëjë një dalje të shpejtë nëse dëshiron. “Ai nuk dëshiron të kalojë kohë me ata që e rrethojnë. Kam frikë se nuk ka mundësi për pajtim së shpejti. Unë mendoj se ai do të ketë një pritje të ftohtë nga Windsors, "tha Burrell.

Mungesa e Meghan Markle

Princi Harry do të udhëtojë vetëm në Britani pasi Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në ceremoni. Burimet thanë se ka pasur një diskutim intensiv mes Buckingham dhe princit për të sqaruar rolin e tij dhe detaje të ndryshme rreth ceremonisë.

Nga ana e saj, Markle ka mohuar zërat se do të humbasë kurorëzimin për shkak të letrave që ka shkëmbyer me mbretin për shqetësimet për racizmin në pallat. Ngjarjet e kurorëzimit do të zgjasin tre ditë, por Duka i Sussex-it pritet të marrë pjesë vetëm në ceremoni.

Kjo do të jetë hera e parë që Princi Harry do të shohë babanë dhe vëllanë e tij që nga publikimi i autobiografisë së tij në janar, në të cilën ai ekspozoi "të palarët" e familjes mbretërore./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH