Aktualitet

Pranga 28-vjeçarit në Kavajë, aksidentoi një 12-vjeçare

Shkruar nga Liberale
Pranga 28-vjeçarit në Kavajë, aksidentoi një

Policia e Kavajës ka arrestuar një 38-vjeçar pasi ka aksidentuar një vajzë të mitur 12-vjeçe.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Harizaj-Spille. 12-vjeçari është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Njoftim

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kavajë arrestuan në flagrancë shtetasin B. B., 38 vjeç, pasi duke drejtuar automjetin, në aksin rrugor Harizaj-Spille, ka aksidentuar një 12-vjeçar, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH