Aktualitet

Pollo: BE duhet të pozicionohet qartë për Teatrin Kombëtar

               Publikuar në : 21:49 - 09/05/20 liberale

Ish-deputeti i PD, Genc Pollo thotë se Bashkimi Europian duhet të ketë një pozicionim të qartë në lidhje me teatrin Kombëtar. Në një postim në Twitter, Pollo shkruan se duhet të fokusohemi tek 15 kushtet e vendosura për integrimin në BE dhe se nuk na duhen kushte të tjera.

Një hap tjetër i dobishëm nga @EUinAlbania do të ishte një pozicionim më i qartë mbi #TeatrinKombetar
Komisioneri @OliverVarhelyi me të drejtë tenton të restaurojë kredibilitetin e procesit të zgjerimit të #BE
Duhet të fokusohemi tek #15Kushtet Nuk na nevojiten kushte të tjera!“, shkruan Pollo.

Tags: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back