Aktualitet

Policia zbarkon në Vlorë, priten arrestime të tjera

Shkruar nga Liberale
Policia zbarkon në Vlorë, priten arrestime të tjera

Forca të shumta policie janë nisur nga Tirana drejt Vlorës pas arrestimit të Tesi alias Tesilvan Bashos dhe vëllait të tij. Satilno Basho.

Ende nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë trasportim të të arrestuarve apo pritet ndonjë aksion tjetër në Vlorë.

Por "Panorama" raporton se mund të ketë arrestime të tjera. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH