Aktualitet

Policia shton masat në Shkodër, ndalohen të kalojnë protestues

Shkruar nga Liberale
Policia shton masat në Shkodër, ndalohen të kalojnë

Sot në Tiranë do të mbahet protesta e 2-të pas shembjes së Teatrit Kombëtar.

Ndërkohë policia në Shkodër ka shtuar masat pasi ajo vijon të mbetet zonë e kuqe dhe Policia monitoron hyrje-daljet në qytet.

Mësohet se janë ndaluar disa automjete me protestues që janë ndaluar nga Policia dhe nuk lejohen të vijnë drejt Tiranës. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH