Aktualitet

Policia rikthehet në kampin Ashraf në Manzë, shtohen masat e sigurisë

Shkruar nga Liberale

Policia është rikthyer në kampin Ashraf në Manzë. Deri më tani nuk raportohet për të shoqëruar, por policia ka shtuar masat e sigurisë në kamp.

Pak ditë më parë, policia ushtroi kontrolle në kampin e muxhahedinëve, ndërkohë u përball me kundërshti nga ana e tyre.

Kujtojmë se, këta të fundit akuzuan për dhunë policinë si dhe për vdekjen e një personi në kamp.

Burimi: BW

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH