Aktualitet

Policia godet dy grupe kriminale, sekuestrohen drogë, eksploziv C4, armë zjarri dhe mijëra euro

Shkruar nga Liberale
Policia godet dy grupe kriminale, sekuestrohen drogë, eksploziv C4,

Policia e Shtetit ka zhvilluar dy operacione gjatë 24 orëve të fundit, duke sekuestruar lëndë eksplozive, armë e mijëra euro; si dhe lëndë narkotike.

Në një konferencë për media, policia bëri me dije se gjatë operacionit të parë janë sekuestruar lëndë eksplozive C4, dy armë automatike, dy kallashnikovë, mijëra euro, fishekë e kapsolla detonatorë.

Ndërkohë, operacioni tjetër është në fushën e narkotikëve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH