Aktualitet

Policia aksion në zyrat e Kadastrës së Tiranës, sekuestrime dhe...

Shkruar nga Liberale
Policia aksion në zyrat e Kadastrës së Tiranës, sekuestrime

Policia po zhvillon një aksion në zyrat e Kadastrës së Tiranës.

Mësohet se çështja ka të bëjë mbi dyshime për falsifikim dokumentesh.

Raportohet se deri më tani janë kryer disa sekuestrime si dhe ka të ndaluar.

Burimi: BW 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH